Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Praxe je nejlepší zkušenost

Stravování žáků

Teoretické vyučování

Obědy jsou zajištěny na našem externím pracovišti v Menze Univerzity Tomáše Bati, která sousedí s budovou teoretického vyučování SŠ. Doba vydávání oběda je od 10.30 hodin do 14.30 hodin. Žáci v teoretickém vyučování mají dobu vymezenou pro konzumaci oběda po skončení výuky.

Škola v rámci produktivní práce žáků zajišťuje možnost doplňkového občerstvení formou školního bufetu, který je v provozu denně od 7:30 hodin do 13:00 hodin.

 

Praktické vyučování

Zajištění obědů během praktického vyučování je realizováno v zařízeních schválených pracovišť praktického vyučování u oboru Kuchař-číšník, oboru Gastronomie a u oboru Stravovací a ubytovací služby. Pro E obory stavební a obor Prodavačské práce jsou obědy zajištěny smluvně v Menze UTB. Doba vydávání obědu je dle zahájení výuky odborného výcviku po 4 hodinách výuky odborného výcviku, přestávka na oběd činí 30 minut. Žáci ubytovaní v Domově mládeže se stravují v daném zařízení.   

Pitný režim  

Pitný režim je během vyučování zajišťován individuálně žáky, mají možnost využívat služby školního bufetu a automat na teplé nápoje,  kde je v nabídce odpovídající sortiment nealkoholických nápojů.